آساک۱۳

اَللّهُمَ عَجِّلْ لِوَلیّکَ الْفَرَجَ وَ الْعافیةَ وَ النَّصْرْ وَ جَعَلْنا مِنْ خَیرِ انْصارِه وَ اعوانه وَ المُسْتَشْهَدینَ بَینَ یَدَیه

آساک۱۳

اَللّهُمَ عَجِّلْ لِوَلیّکَ الْفَرَجَ وَ الْعافیةَ وَ النَّصْرْ وَ جَعَلْنا مِنْ خَیرِ انْصارِه وَ اعوانه وَ المُسْتَشْهَدینَ بَینَ یَدَیه

حسن دهقانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کمک ‌های جمع آوری شده این شهرستان در جشن عاطفه ها چهار میلیارد و 146 میلیون ریال بود که نسبت به سال گذشته 7.6 درصد افزایش داشت.
وی اظهار کرد: جشن عاطفه‌ ها به منظور ترویج فرهنگ نوع دوستی، انفاق و کمک به دانش آموزان نیازمند اجرا می ‌شود که در این راستا یک سرویس کامل از کیف و لوازم تحریر مورد نیاز برای دانش آموزان نیازمند قوچان تهیه شد. 
وی با بیان اینکه 10 هزار و 734 نفر در قالب 6 هزار و 867 خانوار زیرپوشش این نهاد هستند گفت: از این تعداد 907 نفر دانش آموز و 125 نفر دانشجو می باشند که خدماتی نظیر مشاوره فردی و آموزشی و کمک هزینه تحصیلی دریافت می ‌کنند. 
دهقانی تعداد دریافت کنندگان کمک هزینه معیشت در قوچان را هشت هزار و 109 نفر در قالب پنج هزار و 367 خانوار ذکر کرد و افزود: سه هزار و 589 زن سرپرست خانوار نیز زیر پوشش این نهاد هستند. 
وی اظهار داشت: یک هزار و 39 حامی نیز در این شهرستان حمایت از 366 یتیم طرح اکرام و 173 خانوار در طرح محسنین را بر عهده دارند که علاوه بر پرداخت وجه نقد برای آنان، هزینه تحصیل، ازدواج و مسکن مددجویان را نیز تأمین می‌ کنند. 

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی